|
Wisła, a w zasadzie Królewski wraz z Kiko swoim projektem stworzyli bardzo atrakcyjne środowisko dla Hiszpanów. Atrakcyjniejsze od wielu klubów ekstraklasy. Jeśli Kiko ich przekonal do odbudowania kariery w polskiej 1 lidze, to zadanie utrzymania najlepszych graczy po awansie wcale nie musi być z gatunku s-f. Inne masz oferty na stole po dobrej rundzie w 1 lidze, a inne po esa. O kwotach nawet nie ma co dyskutować, bo te które dostają gracze 1 ligowi/kluby z transferów są co najwyżej śmieszne.
Żeby zakończyć temat: we will say what time will tell
|