Wyświetl pojedynczy post
sandomingo
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#103
Stary 27.02.2023, 13:30
Jak dla mnie - bez względu na wynik sportowy, Fernandeza w przyszłym sezonie w Wiśle nie będzie.

W przypadku braku awansu - wiadomo, brak kasy.
Ale nawet przy awansie - przykładowy Obidziński zrobi wszystko, żeby Jarkowi dowalić A poza Rakowem taka Legia czy Amica a nawet Pogoń spokojnie mogą być zainteresowane.
Życie też będzie miał atrakcyjne, w dużym mieście (nie licząc Rakowa). A kasę nawet wiekszą i dodatkowo europuchary.
Ostatnio edytowane przez sandomingo : 27.02.2023 o godz. 13:32.
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
Odpowiedz cytując