Karherop napisał(a):

O ile jeszcze oferty z esa Luis będzie miał, tak te zabijające się kluby z MLS czy Emiratów... Dajcie spokój. Kiedy jakikolwiek klub z tamtych rejonów podpisał kogoś z polskiej 1 ligi? 30-latka?
Nikt nie wykupił Luisa bo wiązał buty w meczu z Odra Opole czy Katowicami. Pirulo, Angulu czy Ranireza nikt nie wykupił tak teraz też o Luisa będziemy się co najwyżej szarpać z polskimi klubami.
|
Większość z tych piłkarzy miała ważny kontrakt, Fernandez będzie miał kartę na ręku.
Zawodnik z kartą na ręku, niech ma 20 goli i kilkanaście asyst w pierwszej lidze (realne). Każdy DS w Ekstraklasie będzie choćby wstępnie zainteresowany. 5-6 klubów jest w stanie spokojnie nas przebić. Przejście do 4 z nich to awans sportowy, finansowy, ew. gra w pucharach (pewnie ze dwa mecze, wiadomo).
Nie wykluczałbym też zainteresowania z bardziej egzotycznych kierunków.
Być może Fernandez zostanie, ale nie dlatego że jest prawdziwym Wiślakiem tylko - bo położymy odpowiednie pieniądze na stole i nie będzie lepszych ofert. Przyszedł tutaj odbić się od dna i to zrobił. Obiektywnie to jest piłkarz ponad obecny poziom Wisły.