Karherop napisał(a):

|
Ma iść do Legii czy Lecha na ławe w wieku 30 lat zarabiając najwyżej tyle samo co w Wiśle?
|
Zapominasz, że poza pieniędzmi w Lechu albo Legii może doświadczyć gry w europejskich pucharach czego w swojej karierze jeszcze nie widział.