wolfy napisał(a):

Widzę że kontynuujesz odklejkę, ale Legia i Lech, a także kilka innych klubów (ZL, Raków, Pogoń) może spokojnie zaoferować mu dużo większe pieniądze od nas. Kropka. W pierwszej lidze może jesteśmy najbogatsi, ale do top Ekstraklasy nam daleko. Pomijam ew. oferty zagraniczne jak MLS.
Wszystko co piszesz to myślenie życzeniowe. Jest szansa że Fernandez zostanie, ale raczej niewielka. Nie z takimi liczbami.
|
O ile jeszcze oferty z esa Luis będzie miał, tak te zabijające się kluby z MLS czy Emiratów... Dajcie spokój. Kiedy jakikolwiek klub z tamtych rejonów podpisał kogoś z polskiej 1 ligi? 30-latka?
Nikt nie wykupił Luisa bo wiązał buty w meczu z Odra Opole czy Katowicami. Pirulo, Angulu czy Ranireza nikt nie wykupił tak teraz też o Luisa będziemy się co najwyżej szarpać z polskimi klubami.