Książę Palownik napisał(a):

|
Na pozycji PO to od czasów Baszczyńskiego jedynym technicznym piłkarzem był Alvarez. Cała reszta to byli siepacze i tak jest po dzień dzisiejszy.
|
Do dzisiaj pamiętam te baloniki Pablo w pole karne. Może i technicznie dobry ale z dośrodkowaniem to miał niebywały problem.
Jeżeli miałbym wybierać najlepszego PO w Wiśle od czasów Baszcza to postawiłbym na Singlara
Natomiast jeżeli miałby postawić na najlepszy jednorazowy występ na PO w Wiśle jaki widziałem to stawiam na Kubę
