Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#98
Stary 27.02.2023, 11:06
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Ty nazywasz "obarczaniem go niechciana, kibicowska miłością" ja nazywam sprawianiem prawdopodobnie najlepszych chwile w jego piłkarskiej karierze.

I tak, może odejść po sezonie, ale może też zostać i będzie to miało i sens sportowy i finansowy. Uważam że dwa najważniejsze warunki to awans oraz kontynuacja projektu Ramireza. A już kiedyś przechodząc do Wisły zrezygnował z 5x większej kasy od Arabów.

Poprzednia hiszpańska ekipa pomijając problemy finansowe rozpadla się również dlatego że nie mieli żadnego hiszpanskiego łącznika z klubem.

1 liga to nie jest okno wystawowe, jak się niektórym wydaje. Ma iść do Legii czy Lecha na ławe w wieku 30 lat zarabiając najwyżej tyle samo co w Wiśle? To zgoła inna sytuacja niż w przypadku choćby Carlitosa. A na ten moment niewiele wskazuje że w ogóle są nim zainteresowani.
Widzę że kontynuujesz odklejkę, ale Legia i Lech, a także kilka innych klubów (ZL, Raków, Pogoń) może spokojnie zaoferować mu dużo większe pieniądze od nas. Kropka. W pierwszej lidze może jesteśmy najbogatsi, ale do top Ekstraklasy nam daleko. Pomijam ew. oferty zagraniczne jak MLS.

Wszystko co piszesz to myślenie życzeniowe. Jest szansa że Fernandez zostanie, ale raczej niewielka. Nie z takimi liczbami.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując