Wyświetl pojedynczy post
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#97
Stary 27.02.2023, 09:54
Wątpię, żeby miał w Lechu/Legii zarabiać tyle, ile u nas.

Jeśli będzie u nas ekstraklasa, to i na pewno większe pieniądze na kontrakty, ale mam wrażenie, że i tak to, co mogą zaoferować topowe aktualnie kluby w Polsce, będzie poza naszym zasięgiem jeszcze przez parę lat.
Jak Fernandez zakręci się pod koniec sezonu w okolicy 20 zdobytych bramek, to nie widzę absolutnie szans na zatrzymanie go u nas. W jego wieku będzie to idealny czas na wyjazd do jakichś arabów, gdzie za 3 lata kopania na wydmach dostanie pieniądze, które zabezpieczą go do końca życia.

[35/54]

Znafca internetowy za sezon 2023/2024
Odpowiedz cytując