|
Wątpię, żeby miał w Lechu/Legii zarabiać tyle, ile u nas.
Jeśli będzie u nas ekstraklasa, to i na pewno większe pieniądze na kontrakty, ale mam wrażenie, że i tak to, co mogą zaoferować topowe aktualnie kluby w Polsce, będzie poza naszym zasięgiem jeszcze przez parę lat.
Jak Fernandez zakręci się pod koniec sezonu w okolicy 20 zdobytych bramek, to nie widzę absolutnie szans na zatrzymanie go u nas. W jego wieku będzie to idealny czas na wyjazd do jakichś arabów, gdzie za 3 lata kopania na wydmach dostanie pieniądze, które zabezpieczą go do końca życia.
[35/54]
Znafca internetowy za sezon 2023/2024
|