Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15516
Stary 27.02.2023, 01:33
Patryko napisał(a):Wyświetl post
Pytanie jak długo, bo przy takiej grze za chwilę wyląduje w trzeciej lidze, gdzie czeka go średnia krajowa, a kariera piłkarza jest bardzo krótka.
Wiadomo, że jak będzie nadal takie jaja odwalał to pierwsza liga będzie niedługo pięknym wspomnieniem.
Dla aktualnej (pierwszoligowej) Wisły jest absolutnie bezużyteczny, a czy zwolennicy jego talentu mają rację licząc na to że się rozwinie? Nie wiem, ja tu nie widzę talentu. Brak dryblingu, strzału i dośrodkowania, maks ligowy dżemik jak dobrze pójdzie według mnie...
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując