Patryko napisał(a):

|
Pytanie jak długo, bo przy takiej grze za chwilę wyląduje w trzeciej lidze, gdzie czeka go średnia krajowa, a kariera piłkarza jest bardzo krótka.
|
Wiadomo, że jak będzie nadal takie jaja odwalał to pierwsza liga będzie niedługo pięknym wspomnieniem.
Dla aktualnej (pierwszoligowej) Wisły jest absolutnie bezużyteczny, a czy zwolennicy jego talentu mają rację licząc na to że się rozwinie? Nie wiem, ja tu nie widzę talentu. Brak dryblingu, strzału i dośrodkowania, maks ligowy dżemik jak dobrze pójdzie według mnie...