Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#95
Stary 27.02.2023, 01:28
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Apropo kulis to widać jak w oczach rośnie nam Fernandez. Zaryzykuję stwierdzenie że bez względu na rozstrzygnięcia wiosny zostanie na kolejny sezon w Wiśle. A w przypadku awansu to esa go na 100%.
Jaki Ty jesteś naiwny, to aż żal czytać...

Ja szanuję Fernandeza za umiejętności, charakter, walkę i profesjonalizm, ale nie wiem czy fair jest obarczać go niechcianą kibicowską miłością która szybko może się przerodzić w nienawiść gdyby przeszedł do Lecha czy Legii, co w jego wypadku miałoby sens i sportowy, i finansowy.

Fernandez nie musi kochać Wisły, wystarczy że daje nam naprawdę wiele na boisku.

Ja będę zaskoczony jeśli po takiej rundzie nie zostanie w Wiśle bez względu na awans, bo na pewno pojawią się solidne oferty.

Ale - każdy Imaz i Carlitos pokazuje też potencjalnym następcom że warto przyjść do Wisły, bo można tam jednak solidnie naprostować karierę, więc nie ma co płakać, tylko się cieszyć że taki piłkarz u nas gra tu i teraz.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 27.02.2023 o godz. 11:02.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując