wolfy napisał(a):

|
Przecież zarabia. Krzywdę to ktoś zrobił nam wmawiając że warto zainwestować w niego pół małej bańki.
|
Pytanie jak długo, bo przy takiej grze za chwilę wyląduje w trzeciej lidze, gdzie czeka go średnia krajowa, a kariera piłkarza jest bardzo krótka.