Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#88
Stary 26.02.2023, 16:58
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Czyli - dopóki Kiko nam nie ściągnie PO to będzie bida
Nie wiem czy Kiko, czy ktokolwiek inny, ale na PO mamy gracza, który jest dość średni w obronie, a w grze do przodu króluje u niego przypadek, brak umiejętności i pomyślunku razy szczęście, lub jego brak.
Krytykowałem Jarocha praktycznie od początku jego pobytu w Wiśle, ale naiwnie sądziłem, że może na I ligę wystarczy, tymczasem zapomniałem, że krytykowałem go własnie za "popisy" w I-ligowej Wiśle.
Ostatnio edytowane przez FraMat : 26.02.2023 o godz. 18:33.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując