wolfy napisał(a):

Czyli - dopóki Kiko nam nie ściągnie PO to będzie bida
|
Nie wiem czy Kiko, czy ktokolwiek inny, ale na PO mamy gracza, który jest dość średni w obronie, a w grze do przodu króluje u niego przypadek, brak umiejętności i pomyślunku razy szczęście, lub jego brak.
Krytykowałem Jarocha praktycznie od początku jego pobytu w Wiśle, ale naiwnie sądziłem, że może na I ligę wystarczy, tymczasem zapomniałem, że krytykowałem go własnie za "popisy" w I-ligowej Wiśle.