|
Nie było żadnego antyczeskiego spisku, co to w ogóle za wymysły.
Mieliśmy kadrę na środek tabeli I ligi a ubzdurała nam się utrzymanie w Ekstraklasie.
Gdzie jest teraz Plewka? Savic? - na ławce w Warcie. Fazlagić? Hanousek? Gruszkowski? Sadlok? Wiecie w jakim miejscu są ci wirtuozi futbolu? Ludzie, my tymi kolesiami wychodziliśmy w wyjściowym składzie w rundzie wiosennej Ekstraklasy. Gdzie oni są teraz? Jakim cudem my się chcieliśmy utrzymać?
Demokracja: mówisz co chcesz, robisz co ci każą.
|