Wyświetl pojedynczy post
Książę Palownik
Senior Member
 
Od: 12.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#364
Stary 26.02.2023, 11:38
Nie było żadnego antyczeskiego spisku, co to w ogóle za wymysły.

Mieliśmy kadrę na środek tabeli I ligi a ubzdurała nam się utrzymanie w Ekstraklasie.

Gdzie jest teraz Plewka? Savic? - na ławce w Warcie. Fazlagić? Hanousek? Gruszkowski? Sadlok? Wiecie w jakim miejscu są ci wirtuozi futbolu? Ludzie, my tymi kolesiami wychodziliśmy w wyjściowym składzie w rundzie wiosennej Ekstraklasy. Gdzie oni są teraz? Jakim cudem my się chcieliśmy utrzymać?
Demokracja: mówisz co chcesz, robisz co ci każą.
Odpowiedz cytując