|
O ile z Arka strzał był świetny, tak w piątek kardynalny błąd.
Wg mnie Biegańskiego trzeba sprzedać latem, póki jeszcze jest młody i ma trochę kontraktu. Chłopak ma duże parcie na "karierę" i wydaje mi się że w pewnych aspektach nie pasuje do drużyny. Widac to było gdy siedział na ławce lub popełniał błędy, gdzie jego radość z występów drużyny nie była przekonujaca. Indywidualne występy są ma niego na 1 miejscu - z pewnego punktu widzenia to jest korzystne, z innego nie.
Flow z drużyna ma na pewno lepszy Broda. Umiejętności porownywalne.
|