Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#91542
Stary 26.02.2023, 00:45
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Jasne, wina muru .

A serwisy piłkarskie piszą to za co im płacą... To mnie właśnie drażni w opiniach o Biegańskim. Są delikatnie mówiąc podkoloryzowane. Gdyby mur był dziurawy od strony słupka to można by go jakoś usprawiedliwiać, a przede wszystkim jakby zachował się jak bramkarz, a nie jak ręcznik. Ale uchylił się Fernandez który w murze stał pierwszy, bądźmy poważni...Zachował się dokładnie tak samo jak wczoraj jak ktoś zupełnie bez pojęcia...
Tu masz zdjęcie z meczu, przestań się błaźnić.
Taka piłka nie ma prawa przejść.
https://wislakrakow.com/forum/showpo...&postcount=107
Statystyki Wisły na wykresach: https://canva.link/yvdnxcdu2c27ql1

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując