Patryko napisał(a):

|
Trzeba żyć z meczu na mecz. Te trzy wygrane to już historia, teraz trzeba spiąć poślady na GKS i wyszarpać kolejny komplet punktów. Byle nie poczuli się zbyt zajebiści, bo seria wygranych skończy się jak u wujaszka Brzęczka w Tychach.
|
Wystarczy że każdy jeden piłkarz szatni zacznie scrolowac tabele 1 ligi. I już jest sprowadzony na ziemię. A wątpię żeby był ktoś w tej szatni kto sprawdza ją mniej niż 5 razy w tygodniu.