Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#84
Stary 26.02.2023, 00:09
Patryko napisał(a):Wyświetl post
Trzeba żyć z meczu na mecz. Te trzy wygrane to już historia, teraz trzeba spiąć poślady na GKS i wyszarpać kolejny komplet punktów. Byle nie poczuli się zbyt zajebiści, bo seria wygranych skończy się jak u wujaszka Brzęczka w Tychach.
Wystarczy że każdy jeden piłkarz szatni zacznie scrolowac tabele 1 ligi. I już jest sprowadzony na ziemię. A wątpię żeby był ktoś w tej szatni kto sprawdza ją mniej niż 5 razy w tygodniu.
Odpowiedz cytując