Patryko napisał(a):

|
Trzeba żyć z meczu na mecz. Te trzy wygrane to już historia, teraz trzeba spiąć poślady na GKS i wyszarpać kolejny komplet punktów. Byle nie poczuli się zbyt zajebiści, bo seria wygranych skończy się jak u wujaszka Brzęczka w Tychach.
|
Realnie to niemal każdy mecz będzie wymagał walki i koncentracji, na nas wszyscy się spinają. Mimo to nie sądzę żeby po takiej gonitwie jak z Odrą czy po tym jak nas Arka gniotła nasi piłkarze poczuli się zbyt zajebiści. Jedyny pozytyw takiego przebiegu tych meczy. No i może jeszcze wiara że są w stanie odwrócić wynik meczu i walczyć skutecznie do końca.