Drozd napisał(a):

No jeżeli z Arką Biegański bronił jak w transie to leżę i kwiczę 
Z pocałowaniem ręki wymieniłbym go na tego chłopa z Odry.
....
|
Albo ci Biegański dziewczynę odbił albo się nie znasz na piłce.
Wg wszystkich znanych mi serwisów piłkarskich Biegański był drugim najlepszym naszym zawodnikiem na boisku z Odrą. Wybronił wszystko co mógł a puszczona bramka to wina muru, który raczył się rozstąpić przed piłką.