|
Kurna, zgodzę się, rzadko kiedy oglądam mecze Wisły na trzeźwo ale to naprwdę tylko kwestia alkoholu, że ja u Sapały widzę duże zadatki na fajnego pomocnika? Wczoraj zagrał ze 2-3 prostopadłe piłki, że palce lizać, też sporo fajnych odbiorów, nie wiem czego od niego chcecie, jak dla mnie powinien mieć zawsze pierwszy skład.
|