|
Fajnie, że jest kolejna wygrana, martwi mnie jedynie, że długimi momentami w meczu nie istniejemy i później mamy 45 minut aby okazać się lepszym i to jeszcze odrabiając straty. Bo może się okazać, że w kolejnych meczach zabraknie czasu czy szczęścia i nie wygramy.
Wczoraj ich cisnęliśmy jak szmaty i w końcu widać, że chce im się grać, a nie biegają bez pomysłu i z mentalem chłopców do bicia. Oczywiście taktycznie wszystko jest bardziej zaawansowane ale skrócił bym to tak - na bokach skrzydlowi robią wiatr, pod bramką czai się Fernandez, a reszta czyli obrona i pomoc zapierdalają - ot cały przepis na I ligę i ekstraklasę. Bez woli walki i wybiegania żadnego meczu się nie wygra. Nam się obecnie chce i nawet przy wpadkach czyli utracie bramki na 0:1 z Arką czy Odrą, wszystko da się odrobić, tylko trzeba koncentracji i cisnąć swoje.
Brzęczek szybko by ich nauczył "gry", powoli, spokojnie, musimy się zgrać, I liga jest inna, ciężka, może za 10 lat się awansuje. I chłopy po wpajaniu takiego .......enia dzień dnia, stawali się szmatami, które tylko się modlą aby coś strzelić albo żeby stracić i żeby już było można odpuścić no bo niestety jest 0:1 więc się nie da, no nie ten dzień ale za kilka misięcy się nuczą I ligi.
Uważam, że ani tak wiele wiele lepszego składu niż za Brzęczka nie mamy, jakoś wiele lepiej to nie jest poukładane, po prostu mentalnie poszło do przodu, otworzyli głowy i grają, a to już wystarczy żeby nabić dużo punktów w I lidze. Ciekawe co dalej, bo obawiam się że spuchną albo przyjdą jakieś porażki i psycha siądzie. Zobaczymy, w końcu jest ciekawie i są jakieś emocje a nie gra jak pajace i atmosfera jak na stypie.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
|