LucjuszWielki napisał(a):

Biegański 2/10 - przy utracie bramki 65% jego winy, 35% Moltenisa
...
Fernandez 5/10 (z gry 3/10 minus jeden za karnego plus 2 za bramki plus 1 za wrażenia artystyczne - wychodzi 5, nie ma zmiłuj)
|
Widzę niekonsekwencję.
Skoro Fernandezowi wychodzi 5/10 to byłbym za tym, żeby przykładowemu Biegańskiemu policzyć podobnie
Skoro był winien bramce w 65% to za ogólny wynik meczu powinien dostać 3/10 gdybyśmy stracili punkty.
Plus to, że w innych sytuacjach robił co należało, za to ma słabe wybicia do przodu (w sensie piłka nie dolatuje nawet do środka i zwykle bez konkretnego celu) - 7/10 za całość meczu i wrażenia artystyczne.
Razem arytmetycznie wychodzi 5/10.
Tak, wiem, każdy ma swoje zdanie.
Czy mamy gdzie jeszcze coś w rodzaju instata?