|
Nie wiem skąd taka jazda po Biegańskim.
Z Arką wybronił wszystko co mógł.
Wczoraj, owszem jeden wielbłąd ale poza tym poprawna gra.
Brak konkurencji może powodować rozleniwienie ale może k...a bez przesady.
Do tych co nie "podniecają się" Fernandezem. To co sp...ł karnym odrobił w 2 połowie. Nie tylko strzeleniem 2 bramek.
Ostatnio edytowane przez pepe72 : 25.02.2023 o godz. 12:58.
|