|
generalnie to od czasów Baszcza na PO , był albo chłop który w miare dawał spokój z tyłu , albo taki który potrafił z przodu coś ukąsić/asystować , ale z tylu przeciwnik miał autostrade na skrzydle , takiego któy łączy obie te cechy nei pamiętam
zresztą z lewej strony pod tym względem było jeszcze gorzej
|