|
Graliśmy bardzo słabo, ale w końcu doczekaliśmy czegoś co czego brakło w Ekstraklasie rok temu - wartościowi zmiennicy. Każdy kto wszedł z ławki nie odstawał poziomem od zawodnika, którego zastąpił a co za tym idzie mamy moc na grę 90 minut i kolejny raz pokazanie woli walki i chęci o ratowanie wyniku z 0:1.
Cieszy oko gra Sapały, bo widać że z każdym meczem coraz pewniej i lepiej wygląda w odbiorze, jednakże w kolejnym meczu posadził bym Rodado, bo gość zrobił zjazd formy tak niebywały że nie ma wręcz słów by to opisać. Benito może też dawać sporo z przodu a może taka rotacja obudzi trochę tego pierwszego.
Mula pokazał przez 45 minut tak jak w sparingach, czyli niezła kiwka i parę fajnych zagrań między obrońców zatem może swobodnie zastąpić Villara lub Młynka. Jaroch coś też nie może odnaleźć sięna boisku, kolejny mecz co najmniej mocno poprawny.
|