Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#65
Stary 25.02.2023, 10:16
Ondraszek nie wiadomo czy nadaje się do gry, ale Żyro tak i ma warunki żeby główkę zgrać. W sensie - granie wrzutek na filigranowych piłkarzy mało daje. Tak jak napisałem: gole strzelamy albo po zagraniach po ziemi, albo po SFG gdzie w polu karnym są wtedy nasi WYSOCY obrońcy.
Przy czym uważam że Rodado zagrał dobry mecz i miał duży udział przy pierwszej bramce, a niewiele brakło żeby sam ukłuł wcześniej. Może się przełamie bo stwarza zagrożenie.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując