Wyświetl pojedynczy post
Skawa Wadowice
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#64
Stary 25.02.2023, 10:06
Ogladam dalej ekstraklase i to ze gramy dosrodkowaniami nie rozni sie od tego jak gra Legia, Rakow, Lech. Tam tez na potege wrzucaja. Rodado jest calkiem bez formy a Bieganski pokazuje prsktycznie w kazdym meczu ze nie potrafi grac na przedpolu. Sobolewski swietnie przygotowal pilkarzy bo koncowka meczu a my dokrecamy srube.
Przydalby sie Zdenek bo on pasuje do takiego stylu. Cos tam zgra gorna pilke do Fernandeza a i w polu karnym tez sie przepcha i zapierdzieli bombe.
Mecz wygladal tak jak bedzie wygladala wiekszosc naszych meczow. Rywale beda sie bronic z nami i grac na kontre. Jedynie z czolowka bedzie ciekawiej bo podejma rywalizacje.
Taki mental pozwala wierzyc ze jak sie uda zagrac w barazach o wejscie do esa to nie spekaja nasi. W tmtym roku pamietam ze Arka sie zesrala i u siebie z chrobrym zagrala slaby mecz.
Odpowiedz cytując