|
Zdaje się że nikt nie wspomniał jeszcze o tym, że z hukiem upadła teza o tym, że naszym w 60 minucie tradycyjnie odcina prąd.
Było to już widać jakiś czas temu, ale to forum lubi powtarzać z upodobaniem nieprawdziwe tezy jeśli tylko z ich pomocą da się po kimś, na przykład po Sobolewskim, jeździć
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|