Pierwszej bramki nie widziałem (na szczęście) bo wychodziłem z samolotu.
Karnego niestrzelonego widziałem.
Pierwszej naszej nie widziałem bo wywaliło mnie z wifi w kolejce między terminalami.
Drugą i końcówkę obejrzałem bo samolot do KRK miał opóźnienie. Przy okazji pozdrawiam sąsiada, który miał karnet ale też go w Kraku nie było. Przynajmniej skorzystał na moim Polsacie.
Przy okazji pytanie, dlaczego Wisła znów gra w piątek?
A co do meczu to widać, że Odra odrobiła zadanie domowe i pilnowała nas przy SFG
Skrót meczu:
https://mobile.twitter.com/polsatspo...50958105489413
I przy okazji trening karnych bardzo potrzebny. Nie wolno lekceważyć bramkarza!