wolfy napisał(a):

"Hiszpanie rozgrywają swój mecz" - w punkt, bo na trenera nie bardzo co mają liczyć. Zakładam że wrzutki na Rodado to jego pomysł...
Fakt że tak będzie wyglądać więlszość spotkań w tej rundzie, oby Hiszpanie mieli też zyłkę trenerską.
|
Dla mnie Sobolewski może trenować na Janasa tzn "nie wpierdalam się".
Tak czy inaczej wygląda że na ten moment jest odpowiednią osobą na odpowiednim miejscu.