Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#55
Stary 24.02.2023, 23:44
Tak będzie wyglądać połowę spotkań w tej rundzie. Przegrywaliśmy? Wolę to niz strzelać pierwsza bramkę i potem murować bramkę.

Moze z ŁKS, Ruch, czy PBB będzie rozgrywać spotkania pod ich dyktando, reszta to będzie nastawienie rywali na kontrę/SFG itp. Jak coś strzela fartem to będzie wyglądać jak z Odrą. Jak my strzelimy to jak z Resovia.

Dzisiaj Odra miała 1 sytuacje + to rzut wolny, my co cisnęliśmy w 2 połowie.. Hiszpanie rozgrywali swój mecz. Widać było że ich jakość robi różnicę. Obaj skrzydłowi z asysta/kluczowym podaniem do Luisa/Rodado. W dodatku Junca grał swój mecz. Powiem szczerze że jak na tak skomasowane obronę Odry to i tak imponowała nasza jakość piłkarska.

Brawo Wisła za walkę!
Odpowiedz cytując