Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51
Stary 24.02.2023, 23:04
Dziś 3/4 meczu przegrywaliśmy chyba z najgorszą drużyną jaka dotąd gościła na Reymonta w tym sezonie...
Rodado ława ! Gość jest beznadziejny , niech gra ten Benito
Mula dał super zmianę , nakręcał całą ofensywę w 2 połowie.
Ogólnie bardzo słaby mecz znowu w 1 połowie , 2 połowa mieliśmy sporą przewagę , ale to wynikało z tego ,że Odra się broniła już niemal całą drużyna we własnym polu.
Tak jak z Arką , najwążniejsze 3 punkty
Odpowiedz cytując