Wyświetl pojedynczy post
Szneka
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2002
Skąd: Nowa Sól-Ziemia Lubuska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37
Stary 24.02.2023, 21:24
póki co hiszpanie oduczyli się grać w piłkę. Rodado na boisku brak, Villar 3 akcje i nie ma Go, Junca dramat, Fernandez gra tak jak strzelił karnego. Po dzisiejszym meczu , bez względu na wynik, Sobolewski powinien dla dobra klubu, podać się do dymisji
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

Odpowiedz cytując