Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27
Stary 23.02.2023, 20:57
kristos napisał(a):Wyświetl post
Jakiś szybki atak by się przydał.
Ale chyba za dużo wymagam.
A 2-0 z Resovia to nie była bramka ok szybkim ataku?

@wolfy zasadniczo się ze wszystkim zgadzam

Poza Luisem i Junco nikt nie ma monopolu na grę. Paru graczy pewnie nie odda 1 składu do końca sezonu, czyli Łasicki i może Biegański.

Makembe w najlepszej formie byłby nie do wygryzienia z 1.skladu, nawet ekstraklasowej Wisły, ale nie wiadomo w ogóle co on soba aktualnie prezentuje. Spodziewam się gościa pokroju Manu czy Mavutora, czyli widowiskowa, ale dość bezmyślna gra. Obym się mylił.
Odpowiedz cytując