kristos napisał(a):

Jakiś szybki atak by się przydał.
Ale chyba za dużo wymagam.
|
A 2-0 z Resovia to nie była bramka ok szybkim ataku?
@wolfy zasadniczo się ze wszystkim zgadzam
Poza Luisem i Junco nikt nie ma monopolu na grę. Paru graczy pewnie nie odda 1 składu do końca sezonu, czyli Łasicki i może Biegański.
Makembe w najlepszej formie byłby nie do wygryzienia z 1.skladu, nawet ekstraklasowej Wisły, ale nie wiadomo w ogóle co on soba aktualnie prezentuje. Spodziewam się gościa pokroju Manu czy Mavutora, czyli widowiskowa, ale dość bezmyślna gra. Obym się mylił.