Wyświetl pojedynczy post
kristos
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: A JAK MYŚLICIE?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25
Stary 23.02.2023, 19:04
Nie wiem, czy już w piątek skończy się ten fart nie poparty w żaden sposób grą.
Mam nadzieję, że nie,ale przydałoby by się trochę pograć w piłkę.
Może trochę szybciej,bez zbędnego prowadzenia piłki kiedy nie jest to konieczne, być może trochę wyżej się bronić.
Jakiś szybki atak by się przydał.
Ale chyba za dużo wymagam.
"Ścieżka sprawiedliwości wiedzie przez nieprawości
samolubnych i tyranię złych ludzi"......
Odpowiedz cytując