Wyświetl pojedynczy post
sandomingo
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14
Stary 23.02.2023, 15:36
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Jaroch póki co ma bardzo słaby start. Może się rozkręci, ale ja bym nie dawał mu abonamentu na grę na PO bez względu na formę.



No i co Ci ten Pan trener zrobił że piszesz to z taką szydera? Napluł na wycieraczkę? Klamkę posmarował pasta do zębów? Mogę się mylić ale ma od Ciebie trochę większe zaslugi dla Wisły.

Tak zapowiadał, ale jak młody zjedzie z formą i nie będzie gotowy na debiut to w 1 czy 2 meczu wyjdzie ktoś inny i ot cała tajemnica.
Nie zrozumiałes kontekstu- wywiazuję się po prostu z obietnicy złożonej na sb.
Od soboty będę pisał "normalnie": trener albo Sobolewski
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
Odpowiedz cytując