|
@wolfy , albo robimy rywalizację, albo dajemy monopol na grę. To drugie to w przypadku największy gwiazd ma uzasadnienie.
Na paru pozycjach jest rywalizacja, na innych jest tylko na papierze. Tak jest w każdym klubie.
Akurat Jaroch ma z kim rywalizować na PO. Fernandez na ławie nie usiadzie bo zwyczajnie nie ma realnej alternatywy.
Być moze i tak cała rozmowa jest z dupy bo na razie Pan Trener Sobolewski potwierdza że Junca jest do gry.
|