Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12
Stary 23.02.2023, 14:27
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Tak zapowiadał, ale jak młody zjedzie z formą i nie będzie gotowy na debiut to w 1 czy 2 meczu wyjdzie ktoś inny i ot cała tajemnica.
Albo inaczej - opowiadał pierdoły pod publiczkę. Można się rozejść.

P.S. Zapominacie o Niewiadomskim
Ja jednak liczę że zagra Junca. Takie pitolenie w stylu "ja bym nie dawał Fernandezowi monopolu na pozycję rozgrywającego, jest przecież Duda" z początku rundy. Jest Duda, Krzyżanowski, Talar, Szywacz, Starzyński, ale jak mamy wygrywać mecze to trzeba postawić na piłkarzy, nie półprodukty. Inaczej mamy potem przykre niespodzianki jak wtedy kiedy Wachowiak sam przegrał mecz robiąc karnego i kryjąc powietrze przy drugim golu.

Lekceważenie Odry w postaci wystawiania rezerw to głupota. Jeśli Junca jest zdrowy - musi grać. Trzy punkty z Odrą są tak samo ważne jak każde inne.

Ogrywać piłkarzy można w rezerwach, sparingach albo CLJ, nie meczach o punkty.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 23.02.2023 o godz. 14:36.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując