Jagul napisał(a):

|
Nie rozumiem takiej idei kompletnie. Po co od razu roz.......ić dwie pozycje? Niech ten Jaroch zostanie na prawej bo jest tam stabilny, a Szot czy Grucha bez względu na pozycje są tak samo chuujowi.
|
Jaroch póki co ma bardzo słaby start. Może się rozkręci, ale ja bym nie dawał mu abonamentu na grę na PO bez względu na formę.
sandomingo napisał(a):

O ile pamiętam, to Pan Trener Radosław Sobolewski zapowiadał, że o miejsce na lewej obronie rywalizują Junca i Krzyżanowski.
Ja wierzę Panu Trenerowi, więc spodziewam się debiutu Młodego w jutrzejszym meczu.
No bo chyba nie okłamał nas?!
|
No i co Ci ten Pan trener zrobił że piszesz to z taką szydera? Napluł na wycieraczkę? Klamkę posmarował pasta do zębów? Mogę się mylić ale ma od Ciebie trochę większe zaslugi dla Wisły.
Tak zapowiadał, ale jak młody zjedzie z formą i nie będzie gotowy na debiut to w 1 czy 2 meczu wyjdzie ktoś inny i ot cała tajemnica.