Marek96 napisał(a):

|
Wątpię że będą ryzykowali z Junca jeżeli nie będzie na 100% gotowy. Wiec raczej bym go obstawial na ławce. Mam nadzieję na w miarę spokojny mecz , powtórka z resovia mnie zadowoli.
|
Dokładnie tak. Mamy po drodze trudniejsze (na papierze) spotkania niż z Odrą.
Jaroch na lewą, Szot/Grucha na prawa.
Nie pogardzę i 1-0, ale fajnie byłoby zobaczyć kilka fajnych akcji i bramek.