Adenalix napisał(a):

Odra trzyma serię: Z-R-P-P-Z-R-... no to teraz dwie porażki. A tak serio, dobrze weszli w rundę. My szybko łapiemy przekonanie o własnej zaje.bistości. Odra walnęła na lekkości Sosnowiec na wyjeździe 0-2 i jeszcze karnego nie strzelili. Zremisowali też w Bielsku z kandydatem do ekstraklasy. Widzę, że gra u nich nasz Piotr Żemło oraz Maciej Makuszewski w wieku przedemerytalnym. Pewnie nie należy się ich obawiać, ale będziemy się bić o trzy punkty, które zapewne wszyscy sobie już dopisują. Wiadomo, że każdy inny wynik będzie rozczarowaniem, ale mam nadzieję, że nasi wiedzą, że trzeba to wybiegać, wywalczyć i żadnej nonszalancji a'la joga bonito.
Zapewne nie zagra Junca i pewnie to będzie jedyna zmiana. Obstawiam: Biegański-Szot, Moltenis, Łasicki, Jaroch-Sapała, Duda, Fernandez, Młyński, Tachi, Rodado. 3-1 dla Wisły.
|
Nie no, nasi po tym co odwalili w Gdyni to raczej nie powinni kozaczyć.
W sumie nie z takimi leszczami traciliśmy punkty u siebie w tym sezonie, są jeszcze jacyś kamikadze którzy dopisali sobie już punkty?
Największy problem w środku pola, no chyba że by Junka nie zagrał, wtedy Szot lub Jaroch na LO. Generalnie to Bashę wszyscy krytykują ale jak go nie ma to środek przestaje istnieć. Oby nasz nowy piłkarz okazał się rozwiązaniem tego problemu.