Karherop napisał(a):

Jak to nie grał? Grał w MLS, który gra innym systemem. Ostatnie minuty miał we wrześniu, później nie podnosił się z ławki rezerwowych. Później był mundial.
A w samej La Liga 2 to ta sama historia co większości zawodników (Mula, Junca, Tachi) czyli problem z rejestracją zawodników przez obostrzenia płacowe.
Może jest coś jeszcze ale to wyjdzie w praniu. Obstawiam że jest zapuszczony jak Manu, choć podobno to taki typ piranii jak Llonch, więc przygotowanie fizyczne to powinien być jego konik
|
Wg. transfermarkt wszystkiego jego występy w MLS to sezon 21/22, danych z 22/23 nawet nie mają, więc na moje to po prostu nie grał. Szmat czasu bez gry :/
Edit: teraz zauważyłem jak to Transfermarkt liczy, tak czy inaczej chłop nie powąchał trawy od września.