FraMat napisał(a):

Ma na razie 19 lat.
Jak na ten wiek jest na wyższym poziomie niż przeciętny młody polski talent.
Jasne, że musi nabierać jeszcze doświadczenia.
Z dobrym partnerem w środku pomocy może stać się mega kotem.
Oby go nie popsuto.
|
Nie o to chodzi. Nas interesuje wynik. Jeśli Duda nie będzie dojeżdżał z formą musi mieć go kto zastąpić. Ciągnięcie za uszy młodych bo nie ma ich kto zastąpić jest jedną z przyczyn naszej obecnej sytuacji.
Poza tym stwierdzam tylko że na razie Duda za mało pokazał i jedynie z outsiderami pierwszej ligi więc wstrzymajmy się z robieniem z niego talentu.
Absolutnie nie był np. moim zdaniem najlepszym zawodnikiem meczu z Resovią, chociaż był to dobry mecz w jego wykonaniu. Dwa bardzo dobre dalekie podania których nikt poza Hiszpanami by nie wykorzystał. To oni zrobili 90% roboty techniką i inteligencją boiskową. Pokazuje to też że jeśli młodzi mają się rozwijać (a nie bez sensu nabijać minuty) to muszą mieć wokół piłkarzy lepszych od siebie.
Niestety z Resovia zaliczył też kompromitujące wybicie do rywala przed polem karnym, szczęśliwie bez konsekwencji.
Także Duda tak, jeśli będzie grał jak z Resovią - czyli normalna walka o skład. Z Arką się skompromitował, następny mecz z teoretycznie słabszym rywalem - o ile to on wyjdzie w pierwszym składzie, a nie Tachi.
Powtarzam - ręce na kołderkę.