|
2 kolejki to żadna miara formy na wiosnę, myślę że tak za 4 kolejki i po meczu Ruch - ŁKS będziemy dużo mądrzejsi.
ŁKS się z zabawy nie wypisze. Ruch może spuchnąć. Puszczę złapała presja wyniku, a goniące zespoły mogą złapać dobre serie.
Jestem tylko ciekaw na ile długo strefa zespołów walczacych o "coś" będzie tak duża jak obecnie. Im dłużej, tym sytuacja jest dla nas korzystniejsza i sprawi że padnie więcej zaskakujących wyników
|