Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#153
Stary 20.02.2023, 22:22
"druga połowa to była aktywna obrona, a nie stanie w polu karnym jak za Brzęczka." (C) Drozd.


No fakt, aktywne odprowadzanie wzrokiem przeciwnika dochodzącego do piłki

Inne mecze oglądaliśmy, nie ma o czym gadać.



Aktywnie to broniliśmy się conajwyżej w polu karnym, jak już się nam w tyłku paliło. Arka wchodziła w nas jak w masło. O czym ty w ogóle piszesz to ja nie wiem, bo ewidentnie zaliczyłeś totalną odklejkę od rzeczywistości.
Odpowiedz cytując