s1mone napisał(a):

|
Taka nonszalancja w kryciu i brak doskoku z lepszym przeciwnikiem się bardzo źle skończy.
|
Ale ile jest lepszych drużyn od Arki w tej lidze? 2-3? Ja biore 2-3 porazki w rundzie w ciemno.
Problemem był środek pola, nie wiem jak grał Sapała w Rakowie ale jak mamy awansować, to przy kontuzjach Bashy on musi być wiodącym graczem. W Gdyni był słaby o czym pisałem po meczu.