Wyświetl pojedynczy post
AgresywnyChomik
Senior Member
 
 
Od: 01.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#149
Stary 20.02.2023, 16:20
s1mone napisał(a):Wyświetl post
Taka nonszalancja w kryciu i brak doskoku z lepszym przeciwnikiem się bardzo źle skończy.
Ale ile jest lepszych drużyn od Arki w tej lidze? 2-3? Ja biore 2-3 porazki w rundzie w ciemno.

Problemem był środek pola, nie wiem jak grał Sapała w Rakowie ale jak mamy awansować, to przy kontuzjach Bashy on musi być wiodącym graczem. W Gdyni był słaby o czym pisałem po meczu.
Ostatnio edytowane przez AgresywnyChomik : 20.02.2023 o godz. 16:24.
Malinowy król malowanych róż
Odpowiedz cytując