|
Matematyka nie zabrania nam wygrania wygrania wszystkich 14 spotkań do końca i zgarnięcia jeszcze 42 pkt.
O czym my tu jednak gadamy. Nie było takiej drużyny w historii.
Najlepsze drużyny rundy wiosennej z ostatnich 15 lat, analizowane tylko te które straciły punkty w max 4 spotkaniach, a naprawdę było ich niewiele
Miedź - 2022 - 14m, 10-3-1
ŁKS - 2019 - 13m 10-2-1
GKS Tychy 2018- 15m 11-2-2 (brak awansu)
Zagłębie Lubin 2015 - 15m, 12-3-0 i tylko 2 (!!!) Stracone bramki
Widzew 2010 - 15m 11-3-1
Lechia 2008 - 15m 11-1-3
Ostatnio edytowane przez Karherop : 20.02.2023 o godz. 15:22.
|