Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#147
Stary 20.02.2023, 13:54
Zapomniałem też dodać, że bardzo źle wyglądała pasywność naszej linii pomocy podczas gdy Arka rozgrywała piłkę. Podejście pt. a niech grają i tak nie strzelą bo są ku**a słabi

Faktycznie byli słabi.

Nie wiem czy to brak siły, czy mental pt "jesteśmy zajebiści, nawet jak nam strzelą, to my walniemy 2", czy przyzwyczajenie z hiszpańskich podwórek. Czy każde z powyższych po troszku.

Taka nonszalancja w kryciu i brak doskoku z lepszym przeciwnikiem się bardzo źle skończy.
Ostatnio edytowane przez s1mone : 20.02.2023 o godz. 13:56.
Odpowiedz cytując