Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#145
Stary 20.02.2023, 13:10
Ja bym dodał do tego co powyżej że Jaroch trochę smrodu pod własną bramką narobił a Fernandez miał jednak asystę.

Zacząłem krytycznie patrzyć na Brzęczka kiedy nie było poprawy gry (bądźmy poważni, po takim resecie nie było szans żeby od początku gra się zazębiała), za Sobolewskiego nadal zero poprawy gry, ba - pierwsza połowa z Arką była najgorsza w sezonie, chyba tylko Stal nas tak zaorała.
Na szczęście można liczyć na Kiko i tylko ten zastrzyk jakości nas ratuje. Wszedł taki Tachi na środek pomocy i od razu asysta po pięknej prostopadłej piłce. Villar brał udział w akcji bramkowej. No robią liczby.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 20.02.2023 o godz. 13:13.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując