Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2457
Stary 20.02.2023, 13:00
Patryko napisał(a):Wyświetl post
Ja sugeruję, żeby skupiono się na tym, aby nie tracić punktów z rywalami, którzy na papierze wyglądają dużo słabiej.
Pamiętacie mecz z Tychami po bardzo udanym początku sezonu, gdzie jechaliśmy w roli faworyta?
Absolutnie nie wyobrażam sobie nawet remisów z drużynami, które są teraz w dolnej części tabeli, to będzie klucz do baraży, a może i nawet awansu bezpośredniego.
To już swoją drogą, ale tutaj może pomóc zastrzyk hiszpańskiej jakości. Mieć kilku piłkarzy z dryblingiem i dośrodkowaniem a nie mieć żadnego to jednak przepaść w takich statycznych meczach gdzie mamy masę SFG. Wcześniej potrafiliśmy mieć ponad 10 rogów w meczu i nie stworzyć żadnego zagrożenia. Teraz jest szansa że coś z nich ustrzelimy (pomijając nagły wystrzał Moltenisa, ważniejsze że piłki w ogóle do niego dochodzą).
Liczę że nie będzie lekceważenia, Fernandez i Rodado wyjaśnią rodakom czym to się kończy, naszym tłumaczyć już chyba nie trzeba.
Wiele z tych meczy z cienkimi rywalami kosztowało nas punkty przez brak jakości. Biliśmy bezskutecznie głową w ścianę bo nie miał kto stworzyć zagrożenia poza Fernandezem. Teraz muszą pokryć 4-5 groźnych piłkarzy i jest łatwiej się komuś urwać.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując