|
A ja sugeruję, że z taką koncentracją to Arka nie dostanie się do baraży.
Chodzi o to, że każda z drużyn ma coś za uszami - Arka często dobrze zaczyna i źle kończy jak my na jesieni, Ruch psim swędem trafia w 95 minucie, itd...
Nie za bardzo rozumiem dlaczego tylko na Wiśle ma się mścić jakaś słabość, skoro wszystkie drużyny mają jakieś słabości?
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|